Email: burzdom21@gmail.com
Detached House for sale Centar (Sofia City)
49,576€ | 96,962.23лв, 84 m²
Agent code:
10
Property code:
19794553
| Residential |
Detached House |
| Price |
49,576€ | 96,962.23лв |
| Living Area in sq.m. |
84 m² |
| Price per m² |
€ 590 |
| Neighborhood |
Centar (Sofia City) |
| Rooms |
2 |
| Heating System |
Autonomous heating system |
- Property features:
- Balcony,
|