Email: burzdom21@gmail.com
Detached House for sale Meditsinska Akademiya (Sofia City)
56,020€ | 109,565.60лв, 100 m²
Agent code:
4
Property code:
19734810
| Residential |
Detached House |
| Price |
56,020€ | 109,565.60лв |
| Living Area in sq.m. |
100 m² |
| Price per m² |
€ 560 |
| Neighborhood |
Meditsinska Akademiya (Sofia City) |
| Rooms |
4 |
| Heating System |
Autonomous heating system |
- Property features:
- Balcony,
|