Email: burzdom21@gmail.com
Detached House for sale Borovo (Sofia City)
32,729€ | 64,012.36лв, 47 m²
Agent code:
1
Property code:
19723507
| Residential |
Detached House |
| Price |
32,729€ | 64,012.36лв |
| Living Area in sq.m. |
47 m² |
| Price per m² |
€ 696 |
| Neighborhood |
Borovo (Sofia City) |
| Rooms |
1 |
| Heating System |
Autonomous heating system |
- Property features:
- Balcony,
|